مشاوره رایگان مهاجرتی! جهت ارتباط با مشاورین ارشد مجموعه مهاجریست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید.

ارزش ین در برابر دلار به پایین ترین حد خود در سه سال اخیر رسید

به دنبال گمانه زنی سرمایه گذاران بین المللی نسبت به انتخاب رئیس جدید بانک مرکزی ژاپن، ارزش ین در برابر دلار و یورو بار دیگر به شدت کاهش یافت.

به نقل از بلومبرگ، کارشناسان اقتصادی بر این باورند که نخست وزیر ژاپن در روزهای آینده هاروهیکو کرودا را به عنوان رئیس جدید بانک مرکزی این کشور معرفی خواهد کرد.
ارزش ین ژاپن امروز در برابر دلار 0.8 درصد دیگر کاهش یافت و هر دلار در برابر 94.12 ین مبادله شده است که این پایین ترین ارزش ین در برابر دلار از ماه می 2010 به شمار می رود.
شاخص نیکی بورس ژاپن نیز امروز 2 درصد افزایش یافت و به بالاترین حد خود از سال 2008 میلادی رسیده است. تولیدات صنعتی چین نیز طی ماه گذشته به پایین ترین حد خود در چهار ماه اخیر رسیده است.
سرمایه گذاران بین المللی همچنین به شدت نگران نتیجه انتخابات ایتالیا و تاثیر آن بر اقتصاد منطقه یورو هستند. ارزش ین امروز در برابر 16 ارز معتبر بین المللی کاهش یافته است. ارزش ین در برابر یورو نیز 0.7 درصد کاهش یافت و هر یورو در برابر 124.10 ین مبادله شده است.
ارزش ین ژاپن از ابتدای امسال تا کنون 6.7 درصد کاهش داشته است که این بدترین عملکرد در بین ده ارز معتبر کشورهای توسعه یافته و صنعتی است.

 
 ارزش ین در برابر دلار به پایین ترین حد خود در سه سال اخیر رسید

دریافت فاند مهاجرت تحصیلی