پی پال Paypal

مهاجریست

پی پال Paypal ،گسترده ترین سیستم مالی آنلاین پس از ویزاکارت و مستر کارت می باشد، که دارای مزایا و سختگیری های مختص به خود می باشد، پی پال امکان دریافت و ارسال آنی Instant را ایجاد کرده، یکی دیگر از ویژگیهای منحصر به فرد پی پال اتصال مستقیم آن به سیستم ebay می باشد، هزینه های بسیار کم آن در کنار مزایای فوق العاده آن یکی دیگر از ویژگیهای برجسته پی پال است.
سايت پي پال: www.Paypal.com

Paypal به عنوان بخشی از شرکت eBay و همچنین بانکی ثبت شده در لوگزانبورگ در حال فعالیت است. این شرکت جزو آن شرکت هایی است که ایران را تحریم را کرده اند و متاسفانه کاربران ایرانی نمی توانند از امکانات آن استفاده کنند؛ از طرفی در برخی موارد جایگزین های بسیار مناسبی برای وجود دارند، از جمله این که می توان با تهیه یک VISA Cardیا Master Card به جای Paypal در خرید های اینترنتی استفاده کرد. اما اگر به هر دلیلی اصرار دارید که از سیستم Paypal استفاده کنید در این صورت باید به دنبال یک آدرس و شماره حساب بانکی در خارج از کشور باشید و اگر اصرار دارید که حساب به اسم خودتان باشد باید آن آدرس و شماره حساب بانکی هم به اسم خودتان ثبت شده باشد. حتی کاربران ایرانی باید مراقبت IP Address خودشان هم باشند و روش های متدوال آن را تغییر دهند. بعد از افتتاح حساب در Paypal باید دو مرحله مهم را طی کنید تا بتوانید از حساب تان استفاده کنید. بعد از این که توانستید در Paypal حساب باز کنید، می توانید هر چقدر که مایلید دریافت داشته باشید؛ به عبارت دیگر، می توانید درخواست پول دهید و یا پول برای تان ارسال شود اما نکته مهم اینجاست که نمی توانید به راحتی آن مبلغ یا مبالغ را از حساب تان خارج کنید. دو مرحله ای که بعد از افتتاح حساب در Paypal باید به آن توجه داشته باشید این است که اول بایدVerify شوید و دوم باید Limit حساب تان را بردارید. اگر یک شماره حساب بانکی و یا شماره VISA Card یا Master Card معرفی کرده باشید، Paypal برای تان دو واریز در حد زیر یک دلار انجام خواهد داد و شما به عنوان صاحب حساب باید وارد حساب تان شوید و به Paypal اعلام کنید که آن دو واریزی چه مبالغی بوده اند. همچنین Paypal یک کد را به شماره حساب تان ارسال خواهد کرد که باید پس از بررسی صورت حسابتان آن کد را به Paypal اعلام کنید. به این ترتیب Paypal شماره حسابی را در هنگام افتتاح حساب درج کرده اید را تایید می کند. مدارک احراز هویت و محل سکونت نیز برای Paypal مهم هستند. البته به این بستگی دارد که کاربر خودش را اهل کدام کشور معرفی کند. در پایان تمام مراحل ضمن وریفای شدن حساب، محدویت (Limit) آن نیز برداشته می شود. البته همیشه برای Paypal مهم است که پولی که وارد حساب تان می شود بابت چه کاری بوده است و پولی که از حسابتان خارج می شود بابت انجام چه کاریست و احتمال زیاد دارد که با شما در این رابطه تلفنی تماس بگیرند. در مجموع Paypal کاربران خودش را به دقت زیر نظر دارد.

Paypal یک نوع روش بازرگانی الکترونیکی است که در آن نقل و انتقالات مالی از طریق اینترنت انجام می شوند. Paypal در واقع به عنوان یک جایگزین الکترونیکی برای روشهای سنتی نظیر چک به حساب می آید.
در کنار این مزایا پی پال به واسطه گستردگی فراوان و قوانین سخت مالی حاکم برآن، بسیار سختگیر و دقیق است.
پی پال جزو شرکتهای مالی است که ملزم به اجرای قوانین تحریم می باشد، لذا بطور رسمی نمی تواند برای اتباع کشورهای تحریمی از جمله ایران اکانت ایجاد کرده و یا مبادلات مالی آنها را مدیریت کند، ولی با توجه به امکانات گسترده آن بخصوص برای دریافت و یا خرید" پی پال سیستمی نیست که بتوان از آن صرف نظر کرد"
 Paypalپی پال

کسانی اکانت پی پال می خرندکه دارای درآمد از طریق شرکت و یا موسسات خارجی می باشند، از این اکانتها برای دریافت درآمدشان استفاده می کنند، مانند کسانی که برای شرکت های خارجی برنامه نویسان و یا طراحی سایت می کنند و یا کسانی که در ebay خرید فروش می کنند و ….
پس از خرید اکانت پی پال به ما username و PassWord پی پال + username و PassWord ایمیل متصل به آن داده می شود.با تغییر password ها و پاسخ های امنیتی که روش آن به شما داده می شود، دسترسی ما سازنده اولیه را به قطع می نمایید.

به چه صورت موجودی داخل اکانت پی پال نقد می شود:

با توجه به عدم رابطه رسمی پی پال با ایران به واسطه مسائل تحریمی، امکان نقد کردن مستقیم وجود ندارد ولی با توجه به گستردگی پی پال خریداران فراوانی را برای موجودی پی پال می توان یافت.شرکت هایی در بیشتر اوقات خریدار می باشند.

چگونه متوجه شویم پولی به حساب ما آمده :

این واریزی در بخش history اکانت پی پال نمایان است، ولی راه ساده تر و بدون نیاز به لاگین داخل اکانت پی پال چک کردن ایمیل متصل به پی پال است، در صورتی که وجهی به حساب پی پال شما واریز گردد بلافاصله از طرف پی پال یک ایمیل برای شما ارسال می گردد که حاوی شماره ترنس اکشن (تراکنش) و جزئیات زیر می باشد ،(همانند عکس زیر) که در آن فرستنده [email protected] می باشد، و شامل ترنس اکشن آی دی و مبلغ واریزی است.

افتتاح حساب وری فای پی پال از خارج از ایران

این حساب از نوع پرمیوم وری فای ( Premium ) بوده و جهت اطمینان از سلامت اکانت پیش از ارائه آن به مشتری حداقل یک یا دو ترنس اکشن خروجی یا spend با آن انجام داده شده، بیشترین حساسیت سیستم های مالی زمانی است که وجهی از آنها خارج میگردد (ترنس اکشن خروجی)، این ترنس اکشن خروجی که سابقه آن در history اکانت پی پال قابل مشاهده است، نمایانگر این موضوع است که اکانت پی پال پیش از فروش آن، در وضعیت کاملا مناسبی قرار داشته است، که پی پال اجازه خروج پول از آن را داده.

متقاضی می تواند با تغییر اطلاعات لاگین پی پال و ایمیل متصل به آن (Username & Password & security answers) دسترسی ما و سازنده اولیه آن در خارج از کشور را به اکانت قطع نماید.

خرید و فروش دلار پی پال و انجام پرداخت های الکترونیک

paypal با استفاده از سریع ترین متد های بانکی روز و بهره گیری از آخرین سیستم های امنیتی سرویس های متنوعی را در زمینه خرید و فروش آن لاین و استفاده از کارت های اعتباری به صورت کاملا مطمئن، راحت و سریع ارائه می دهد.
استقبال چشمگیر از خدمات paypal این شرکت را به بزرگترین خانواده در تبادلات online تبدیل نموده است بطوری که هم اکنون paypal دارای بیش از64 میلیون مشترک در 46 کشورجهان می باشد. از جمله موارد استفاده Paypal می توان به:
خرید ازسایت ebay
شارژ اکانت Onlinenic
شارژ اکانت Directi
ثبت نام در آزمون تافل ( TOEFL ) ، جی آر ایی ( GRE ) ، آیلتس ( IELTS ) و …
ثبت نام در دانشگاه ها ی خارجی
ثبت نام گرین کارت آمریکا
خرید نرم افزار های معتبر
انتقال سریع پول به افراد و شرکت ها
خرید کالا و …
اشاره نمود.

به این مطلب امتیاز دهید:

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای