مشاوره رایگان مهاجرتی! جهت ارتباط با مشاورین ارشد مجموعه مهاجریست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید.

سفر به تایلند (پوکت)

پوکت تایلند

یکی از استان های کشور تایلند ، استان پوکت است که در جنوب تایلند قرار گرفته است و مرکز آن شهر پوکت می باشد. پوکت دارای جاذبه های گردشگری و دیدنی های بسیاری است که در ادامه مطلب به آن ها اشاره می کنیم .دیدنی های پوکت عبارتند از :
شوی فانتاسلی پوکت : در ساحل کامالا پوکت قرار گرفته است و مکانی برای آشنایی با جاذبه های فرهنگی است که هنر و فرهنگ تایلند با تکنولوژی مدرن به نمایش گذاشته شده است. دارای رستوران ، سوغات فروشی و صنایع دستی است.
سفر به  تایلند (پوکت)
جزیره ی یویای پوکت : این جزیره در شهر پانگوا قرار دارد. دارای ساحلی مناسب برای آب بازی است و بالای این جزیره روستایی است که ماهیگیران در آن زندگی می کنند و دارای مهمان خانه است و گردشگران می توانند با مشارکت در فعالیت های روزمره ای همچون ماهی گیری ف دوچرخه سواری و مطالعه در طبیعت از نزدیک وضعیت زندگی مردم را مشاهده نمایند.
سفر به  تایلند (پوکت)

 جزیره ی بان پوکت : این جزیره ی کوچک در پوکت قرار گرفته است و دارای ساحل شنی مناسبی است. گردشگران می توانند بوسیله ی قایق کل این جزیره را بگردند.
سفر به  تایلند (پوکت)
جزیره ی ناخانای پوکت : یک جزیره ی کوچک است که در سمت شمال شرق پوکت قرار گرفته است و بخاطر پرورش مروارید در آن معروف گردیده است. در این جزیره مغازه برای فروش مروارید و رستوران غذای دریایی وجود دارد.
سفر به  تایلند (پوکت)
جزیره ی نارگیل پوکت : این جزیره در شرق جزیره ی پوکت قرار گرفته است و مسافران می توانند با قایق سواری در عرض ۱۵ دقیقه به آن برسند. شغل اکثر مردم این منطقه ماهیگیری است . مسافران و گردشگران می توانند با پیاده روی و دوچرخه سواری به راه هایی که مخصوص مطالعه ی طبیعت است ، بروند و اگر می خواهند ماهی بگیرند و یا باقایق به دریا بروند.
سفر به  تایلند (پوکت)
 از دیگر جاذبه های پوکت می توان به جزیره ی رنگ یای پوکت ، جزیره ی تاپویای پوکت ، جزیره ی لون پوکت ، جزیره ی هی پوکت ، جزیره ی مای تان پوکت و شام در کشتی در پوکت اشاره نمود.
دریافت فاند مهاجرت تحصیلی