این سایت صرفا جنبه بلاگ آموزشی دارد. جهت انجام امور مهاجرتی وارد سایت اصلی مجموعه مهاجریست شوید.

تحصیل در قطر شرایط ویژه ایرانیان

تحصیل در قطر
تحصیل در قطر
 • تحصیل در قطر، اگر به کشور قطر علاقمند هستید و یا قصد ادامه تحصیل در نماینده دانشگاه های اروپایی و آمریکایی دارید تحصیل در قطر را به شما پیشنهاد می کنیم.

  قطر کشوری با آب و هوای گرم است. بسیاری از افراد به دلیل نرخ دستمزد بالا در این کشور برای کار مهاجرت می کنند. کار در قطر یکی از روش های پر درآمد اقامتی است که عموما از کشورهایی همچون هند ، پاکستان ، ایران ، ترکیه و… به قطر برای کار مهاجرت می کنند. البته لازم به ذکر است که این کشور در زمینه های تحصیلی نیز رشد بسزایی داشته است.

  دانشگاه های مطرحی همچون دانشگاه قطر و… دارای رتبه بالا ، امکانات عالی آموزشی و بورسیه های تحصیلی عالی باعث شده اند که این کشور به عنوان یک مقصد تحصیلی نیز برای مهاجرت انتخاب شود.

  در قطر دانشگاه های بسیاری وجود دارد که هزینه تحصیل در آنها نیز همانند مدارس در این کشور با یکدیگر متفاوت استدر این کشور شعبه های بسیاری از دانشگاه های آمریکایی وجود دارد که کیفیت آموزشی در این دانشگاه ها همانند شعبه های مرکزی آنان در آمریکا می­ باشدبطور متوسط هزینه های تحصیل در این دانشگاه ها را ۷۲۱۰۰ ریال قطر برای هر ترم تحصیلی تخمین زده شده استهمچنان هزینه های تحصیلی دانشجویان بسته به مقطع تحصیلی و رشته تحصیلی آنها در قطر نیز متفاوت است بگونه ای که دانشجویان مقطع کارشناسی ۹۶۰۰ ریال در هر ترم پرداخت می­ نمایند و دانشجویان رشته مهندسی در مقطع کارشناسی ملزم به پرداخت ۱۲۰۰۰ ریال قطر و دانشجویان رشته پزشکی و دندانپزشکی در سال اول تحصیلی ۶۰۰۰۰ ریال و در سال های بعدی ۹۰۰۰۰ تا ۱۲۰۰۰۰ ریال می ­باید پرداخت نمایند.

  اگر به تحصیل در قطر علاقمند هستید مقاله تحصیل در قطر مجله تراول تورز را حتما مطالعه کنید.

  منبع: تراول تورز | ما مهاجریستیم

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  اقامتی خوبه که محدودیت کشور نداشته باشه!

  اخذ کارت اقامت اروپایی تنها با گردش حساب و سند ملکی در ایران