این سایت صرفا جنبه بلاگ آموزشی دارد. جهت انجام امور مهاجرتی وارد سایت اصلی مجموعه مهاجریست شوید.

برگزاری نهمین جشنواره ملی مدیران وتولید کنندگان جوان

مهاجریست

مهاجریست در زمینه مهاجرت غیر از تحصیلی و کاری خدمات ارائه می کند.

 • نهمین جشنواره ملی مدیران وتولید کنندگان جوان، با هدف کار آفرینی وحمایت از کسب وکار های نو بنیاد و استارتاپ ها برگزار خواهد شد.

  علی صدری با اعلام این مطلب به اتاق نیوز گفت: در راستای شناسایی و معرفی جوانان کارآفرین به جامعه و مسئولان کشور، نهمین جشنواره ملی مدیران و تولیدکنندگان جوان، ۲۵ آبان ماه سال جاری در مرکز همایش های بین المللی صدا وسیما برگزار می شود.

  ✅ جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه امور مهاجرتی شماره خود را ثبت نمایید:

  رییس خانه صنعت، معدن وتجارت جوانان ایران افزود: در این جشنواره مدیران، نمایندگان مجلس و وزیران حوزه اقتصاد وصنعت حضور خواهند داشت و جوایز در ۴ سطح معرفی چهره ماندگار صنعت،معدن وتجارت، مدیر نمونه جوان، واحد تولیدی برتر و واحد خدماتی برتر اهدا خواهد شد.

  وی با بیان اینکه ساختار این جشنواره شامل بخش سیاست گذاری، بخش علمی، بخش اجرایی، دبیرخانه جشنواره است، اذعان داشت: در تمام بخش ها افراد صاحب نظر وکارشناس فعالیت های این جشنواره را برعهده خواهند داشت.

  صدری با اشاره به اینکه در دنیای امروز نیروی انسانی سرمایه ارزشمند هر کشوری تلقی می شود، گفت: معرفی مدیران جوان وکار آفرینان برتر ایجاد انگیزه مثبتی در جامعه و بدنه فعالیت های اقتصادی می کند و به طور حتم تقویت نیروی انسانی در هر ملتی؛ می تواند خلق ارزش افزوده ای باشد که این افزایش مهارت ها در نیروی انسانی شاغل در جامعه ایجاد می کند.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  سیم کارت گرجستان

  اقامتی خوبه که محدودیت کشور نداشته باشه!

  اخذ کارت اقامت اروپایی تنها با گردش حساب و سند ملکی در ایران