اوکراین ارزان‌ترین کشور برای گردشگران!

اوکراین

اوکراین در صدر فهرست مقاصد ارزان گردشگری دنیا قرار گرفت.
به گزارش مجله خبری مهاجریست ، یکی از سایت‌های معتبر در حوزه صنعت گردشگری در گزارشی با بررسی میزان هزینه اقامت و تفریح گردشگران در کشورهای مختلف‌، اوکراین را در صدر فهرست مقاصد ارزان گردشگری جهان قرار داد.
در این سایت اوکراین کشوری توصیف شده که در آن تنها با ۵۰ دلار هزینه‌ روزانه می‌توان در هتل‌های خوب اقامت کرد‌، از آثار تاریخی ثبت شده در فهرست میراث جهانی یونسکو دیدن کرد و با پرداخت چند دلار غذای محلی لذیذ خورد.
این سایت همچنین کشورهای کره‌جنوبی‌، سریلانکا‌، ترکیه‌، کامبوج‌، کرواسی و پاناما را نیز در جمع مقاصد برتر ارزان گردشگر جهان قرار داده است.
اوکراین از آثار تاریخی منحصر به فردی بهره می‌برد که از انجمن می‌توان به دو کلیسای «سن سوفیا» و «پچرسک لاورا» در شهر کیف، پایتخت این کشور،‌خانه تاریخی «ویو» با قدمتی بیش از ۱۰۰۰ سال و بقایای قلعه «کارپاتیانس» اشاره کرد. کیف مدتی قبل نیز طبق اعلام فهرست مقاصد برتر گردشگری جهان‌، بالاتر از شهرهای مونترال‌ در کانادا، بوستون در آمریکا و ریودو ژانیرو در برزیل قرار گرفت.
در آخرین رتبه‌بندی سازمان جهانی جهان‌گردی، اوکراین از نظر تعداد گردشگرجایگاه هشتم را به خود اختصاص داده‌ است. همچنین عجایب هفت‌گانه اوکراین از اصلی‌ترین جاذبه‌های گردشگری این کشور بوده از هفت بنای تاریخی و فرهنگی تشکیل شده‌اند، سالانه میزبان هزاران گردشگر هستند.
 
 
اوکراین ارزان‌ترین کشور برای گردشگران!
 

به این مطلب امتیاز دهید:

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای