مشاوره رایگان مهاجرتی! جهت ارتباط با مشاورین ارشد مجموعه مهاجریست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید.

اولین ازمایش موفق خودرویی که پرواز کرد

ماشین پرنده

اولین آزمایش موفق خودرویی که پرواز کرد
خودروهای پروازی همواره سنگ بنا و نماد آینده محسوب شده‌اند، با این وجود تاکنون بسیاری از این مدل‌ها جدی گرفته نشده اند. اما ظاهرا اوضاع تغییر کرده و بسیاری از شرکت‌های بزرگ تمام تلاش خود را برای تحقق این رویای انسان اجرایی کرده‌اند.
به گزارش اخبار خودرو ،خودروهای پروازی همواره سنگ بنا و نماد آینده محسوب شده‌اند، با این وجود تاکنون بسیاری از این مدل‌ها جدی گرفته نشده اند. اما ظاهرا اوضاع تغییر کرده و بسیاری از شرکت‌های بزرگ تمام تلاش خود را برای تحقق این رویای انسان اجرایی کرده‌اند.آنها می‌خواهند این خودروپروازها را صحنه فیلم‌های علمی تخیلی به خیابان‌های شهر بکشند.
خودرویی که پرواز میکند
لیلیوم جت آلمانی از جمله این شرکت‌هاست. این شرکت اخیرا با اولین نمونه خودروی خود تست‌های آزمایشی را به شکلی موفق پشت سر گذاشته است.
این نمونه اولیه دو صندلی که شبیه یک هواپیمای کوچک طراحی شده، قابلیت‌های تیک‌آف عمودی بالگردها و توانایی گشت‌زنی افقی را دارد. با وجود اینکه بلند شدن این خودرو از زمین مانند بالگرد است، اما سرعت حرکت آن مانند یک هواپیماست. این خودروپرواز می تواند در حالت کروز با بیشینه سرعت ۳۰۰ کیلومتر بر ساعت پرواز کند و مسافت ۳۰۰ کیلومتر را بپیماید.
رئیس شرکت آلمانی لیلیوم جت در این خصوص می‌گوید، این خودروپرواز می‌تواند ۵ برابر یک خودروی الکتریکی سرعت گیرد. در اولین آزمایش‌های انجام شده باتری‌های این خودروی پروازی قدرت خوبی برای صعود، جداشدن از زمین و پرواز آسمانی از خود نشان دادند.
لیلیوم جت اعلام کرده قصد دارد در آینده یک مدل پنج صندلی از این خودروی پروازی را به منظور رفاه بیشتر و در قالب یک خودروی پروازی شهری بسازد. آنها قصد دارند در آینده این مدل را به یک پروازی خودران نیز تبدیل کنند.

دریافت فاند مهاجرت تحصیلی