تقلیل امتیاز اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص

پرچم استرالیا

از ابتدای جولای ۲۰۱۲ (۱۰ مرداد ۱۳۹۱) اداره مهاجرت استرالیا حداقل امتیاز ویزای اقامت استرالیا از طریق تخصص را از ۶۵ به ۶۰ تقلیل می دهد.

بر اساس گزارش اداره مهاجرت استرالیا در روز ۱۵ جون این تصمیم به منظور جذب نیروی متخصص از دایره بزرگتری در نظر گرفته شده است. تغییرات سال ۲۰۱۱ و امتیاز ۶۵ باعث شده بود که بسیاری از متخصصان جوان به دلیل عدم توانایی در کسب حداقل امتیازات نتوانند برای مهاجرت به استرالیا اقدام نمایند که این تاثیر منفی به سزایی بر آمار مهاجرت این سال مالی گذاشته بود.

طبق گفته های سخنگوی اداره مهاجرت استرالیا این تغییرات همچنان سیستم مهاجرت به استرالیا را هدفمند و مرتبط با نیازهای بخش صنعتی پیش خواهد برد.

دستورالعمل های مرتبط با این تغییر از ابتدای جولای ۲۰۱۲ معرفی خواهد شد.

با معرفی تغییرات جدید طی ۱۰ روز آینده (در روز انتشار این مقاله) سیستم فعلی مهاجرت به استرالیا که به متقاضی واجد شرایط دارای حداقل امتیاز قطعا ویزا خواهد داد، جای خود را به سیستم انتخاب پلکانی مشابه سیستم مهاجرت به نیوزیلند خواهد داد. برای درخواست ویزای اقامت دائم استرالیا، واجدین شرایط باید ابتدا فرم تقاضای مهاجرت به استرالیا را تکمیل نموده و در اختیار اداره مهاجرت آن کشور بگذارند. اداره مهاجرت پس از بررسی اطلاعات ورودی بر اساس دستورالعمل های خاص برای شخص دعوتنامه ای به منظور درخواست ویزا ارسال خواهد کرد. بدون داشتن دعوتنامه از سوی اداره مهاجرت استرالیا امکان مهاجرت به آن کشور وجود نخواهد داشت.

دارا بودن پیشنهاد کار، حمایت کار فرما و یا حمایت هر یک از دولتهای محلی استرالیا به منزله قطعی بودن دعوتنامه می باشد.

یکی از دستورالعمل های قطعی سیستم انتخاب پلکانی مبتنی بر داشتن حامی از کشور استرالیا تعبیه شده تا آن دسته از افراد بالاترین شانس نسبت به دیگران را داشته باشند.

جهت اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص به سایت www.help.mohajerist.com مراجعه نمایید.

 

تقلیل امتیاز اقامت دائم استرالیا از طریق تخصص

 

به این مطلب امتیاز دهید:

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای