ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای جذب میلیادرهای خارجی

Australian investment visa to attract foreign billionaires

مهاجریست در زمینه مهاجرت غیر از تحصیلی و کاری خدمات ارائه می کند.

 • به گزارش «سیدنی مورنینگ هرالد» استرالیا در حال شروع کمپینی برای جذب سرمایه گذاری خارجی بیشتر است، چرا که توسعه بخش معدن در حال کند شدن است.

  ✅ جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه امور مهاجرتی شماره خود را ثبت نمایید:

  خانواده ای هندی که جز ۸۰ خانواده ثروتمند جهان رده بندی شده اند، ۲۶ میلیون دلار سهام در معادن سنگ آهن و ذغال سنگ خریده اند.

  این موضوع در هنگامی رخ می دهد که افراد ثروتمند دیگر از هند معادنی در کوئینزلند و هتل هایی در بریزبن خریده اند. این میلیاردرها بخشی از محدوده بزرگنری از افراد فزاینده ای هستند که می خواهند در کشورهای خارجی سرمایه گذاری کنند، و استرالیا از منافع این موضوع بهره می گیرد.

  همه این موضوعات به ویزای سرمایه گذاری مهمی برمی گردد که در ماه آتی شروع خواهد شد. اگر فردی ۵ میلیون دلار در استرالیا سرمایه گذاری کند می تواند به این ویزای مهاجرت خاص دست یابد. این امر ناشی از این واقعیت است که کشورهایی مانند هند هرروزه شاهد سربرآوردن میلیونرهاست و دولت[استرالیا] در تلاش است که از این ثروت بهره بگیرد، این ثروت به لحاظ تاریخی در بریتانیا یا آمریکای شمالی سرمایه گذاری می شود، اما در سال های اخیر با توجه به اقتصاد بسیار قوی استرالیا و کسب رتبه های این کشور از جمله بهترین محل دنیا برای زندگی باعث گشته که بسیاری از این میلیونرها به دنبال سرمایه گذاری در آن کشور شوند.

  اداره مهاجرت و تابعیت می گوید که این برنامه به استرالیایی ها و سرمایه گذاران به طور مشترک سود می رساند.

  واقعیت نامه اخیر اداره مهاجرت استرالیا که حاوی اطلاعات زنده در رابطه با سرمایه گذاری است، درباره ویزای جدید شرح می دهد که «برنامه سرمایه گذاری و نوآوری کسب و کار برای افزایش استعدادهای کارآفرینی و متنوع کردن تخصص کسب و کار در استرالیا طراحی شده است. این برنامه برای مهاجران هدفی است که پیشینه اثبات شده ای از موفقیت در نوآوری و کسب و کار دارند و قادر به کمک قابل ملاحظه ای به سیستم نوآوری ملی و اقتصاد استرالیا هستند.»

  در چندین سال گذشته طرح مهاجرت به استرالیا از طریق سرمایه گذاری تحت شرایط خرید یا شراکت در بیزنس های آماده در استرالیا وجود نداشته است. سرمایه گذران فقط می توانستند با خرید قرضه دولتی که سود پایینی را به آنان باز می گرداند، مبادرت به دریافت ویزای اقامت موقت می کردند.

  بر طبق گزارش های SMH که تحلیلگران بصورت پنج ساله آن را پیش بینی می کنند، سرمایه گذاری هندی ها به تنهایی می تواند ۳۰ میلیارد دلار به اقتصاد استرالیا تزریق کنند. تحلیلگری به نشریه فیرفاکس استرالیا (Fairfax) گفت، “احساس عمومی در هند این است که امتیازات سرمایه گذاری در استرالیا به اندازه کشورهای دیگر زیاد نیست”، از این رو این ویزای خاص در ماه آتی ارائه خواهد شد.

  در حال حاضر، ارزش کل ثروت بخش خصوصی هند تقریبا برابر با کل اقتصاد استرالیا است. در نتیجه این موضوع، دولت در حال انجام تمام تلاشش برای بهره گیری از بخشی از این ثروت گسترده است.

  وین سوان (Wyane Swan) خزانه دار استرالیا اخیرا گفت که اقتصاد استرالیا در مقایسه با دیگر کشورهای جهان اول قوی است. او به نرخ بهره پائین، تورم پائین، کاهش نرخ بیکاری در حدود پنج درصد و برنامه ای برای سرمایه گذاری آتی اشاره کرد.

  روزهایی که استرالیا معدنی از مواد اولیه برای دنیا بود، به آرامی رو به پایان است، زیرا که شرکت هایی مانند BHP Billiton کمبود عمده درآمد را گزارش می کنند.

  جهت اخذ اقامت دائم استرالیا از طریق ویزای سرمایه گذاری به سایت help.mohajerist.com مراجعه نمایید.

   

  ویزای سرمایه گذاری استرالیا برای جذب میلیادرهای خارجی

   

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  سیم کارت گرجستان

  اقامتی خوبه که محدودیت کشور نداشته باشه!

  اخذ کارت اقامت اروپایی تنها با گردش حساب و سند ملکی در ایران