این سایت صرفا جنبه بلاگ آموزشی دارد. جهت انجام امور مهاجرتی وارد سایت اصلی مجموعه مهاجریست شوید.

آیا اجرای قوانین جدید مهاجرتی امکان پذیر است؟

مهاجریست

مهاجریست در زمینه مهاجرت غیر از تحصیلی و کاری خدمات ارائه می کند.

 • آقای جیسون کنی, وزیر امور مهاجرت و شهروندی کانادا, گزارش سالانه مربوط به سطوح مهاجرتی برنامه ریزی شده برای سال 2013 را اعلام کرد.

  ✅ جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه امور مهاجرتی شماره خود را ثبت نمایید:

  این گزارش که در پارلمان ارائه شده بود, نشان دهنده این است که میزان پذیرش مهاجران برای افراد با ملیت های خارجی, و شهروندان خارجی که قصد اخذ ویزای اقامت دائم را دارند, تغییری نکرده است. تغییراتی که قرار است از سال 2013 اجرا گردد, کمک بسزایی در شکل گیری صحیح سال مالی کانادا خواهد داشت. در متن این گزارش قوانین مربوط به اخذ ویزای اقامت دائم نشان داده شده است که عبارتند از 7 بند بسیار مهم که اهداف مهاجرپذیری می باشند.

  اهداف اصلی در اکثر برنامه های مهاجرتی بدون تغییر بوده است, به غیر از چند برنامه که قرار است تغییراتی در آنها اعمال گردد. سهمیه Canadian Express Class در سال آتی 10,000 نفر افزایش یافته است که طبق بیانات آقای کنی موجب خواهد شد تا نیروهای متخصص موقت و دانشجویان بتوانند بسیار راحت تر از پیش اقامت دائم کانادا را اخذ نمایند.

  تغییرات به وجود آمده در تعداد پذیرش مهاجران

  برنامه نیروهای متخصص فدرال اصلی ترین برنامه برای متقاضیانی است که قصد اخذ اقامت دائم کانادا را دارند. سقف این برنامه در سال 2013 با کمی کاهش به 55,000 نفر رسیده است. این کاهش سبب شده است تا بسیاری از متقاضیان با توجه به بوجود آمدن فضای رقابتی بیشتر, سریعا دست به جمع آوری پرونده های لازم برای ارسال و تشکیل پرونده مهاجرتی خود زنند. در این میان سومین برنامه بسیار مهم مهاجرتی کانادا, یعنی برنامه نیروهای متخصص کبک, هیچگونه تغییری در سقف پذیرش خود نداده است. این برنامه در حال حاضر نیز پرونده های متقاضیان را تحت 110 رشته شغلی و تحصیلی گوناگونی که دارد, پذیرش می نماید.

  آیا اجرای قوانین جدید مهاجرتی امکان پذیر است؟

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  سیم کارت گرجستان

  اقامتی خوبه که محدودیت کشور نداشته باشه!

  اخذ کارت اقامت اروپایی تنها با گردش حساب و سند ملکی در ایران