شهروندی استرالیا

شهروندی استرالیا

مهاجریست در زمینه مهاجرت غیر از تحصیلی و کاری خدمات ارائه می کند.

 • شهروندی استرالیا مرحله مهمی از تاریخچه مهاجرت شما می باشد. شهروند شدن در استرالیا به این معنی است که شما تعهد طولانی به استرالیا دارید و استرالیا کشوری است که شما به آن پایند هستید. شهروند بودن در استرالیا یک امتیاز و پاداش بسیار مهم است و برای ما این فرصت را فراهم می آورد تا در مسائل کشوری به عنوان یک ملت دموکرات شرکت کنیم.

  ✅ جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه امور مهاجرتی شماره خود را ثبت نمایید:

  تمامی دارندگان اقامت دائم برای شهروند شدن در استرالیا بایستی واجد شرایط خاص بوده و بایستی قبل از درخواست شهروندی از داشتن تمامی این شرایط اطمینان کسب کنند. این شرایط شامل زندگی کردن در استرالیا برای مدت خاص و نیز بایستی دارای خصیصه مناسب باشند. وقتی که شما واجد شرایط هستید برای شهروندی استرالیا تقاضانامه ای می فرستید. جزئیات الزامات اقامت و دیگر موارد واجد شرایط بودن از تارنما تابعیت قابل دسترسی می باشد.

  بیشتر کسانی که برای شهروندی استرالیا تقاضا می کنند بایستی تست شهروندی را نیز قبول شوند. برای اینکه جهت این آزمون آماده شوید باید کتاب مرجع شهروندی را مطالعه کنید که در تارنمای زیر موجود است. تست شهروندی استرالیا شامل تعهد و پایبندی Pledge of Commitment است که استرالیایی های جدید در زمانی که یک شهروند استرالیایی می شوند، می بندند و آن شامل موضوعاتی همچون اعتقادات دموکرات استرالیا، مسئولیت ها و امتیازات شهروندی و دولت و قانون استرالیا می باشد.

  اگر درخواست شما موفق بود، از شما دعوت خواهد شد تا در جشن شهروندی شرکت کنید. در این جشن اغلب متقاضیان بزرگسال موظف هستند بدهند. lPcagc mc Dmttrmtcem که قبل از آنکه شهروند استرالیا بشوند تعهد پایبندی اطلاعات درباره استرالیا استرالیا، شهروندی و جزئیات بیشتر در رابطه با نیازهای اقامت و دیگر شرایط، فرم های تقاضانامه در تارنما شهروندی قابل دسترس است.

  اطلاعات درباره شهروندی در استرالیا

  خط اطلاع رسانی شهروندی 13 1880
  تارنما

  www.citizenship.gov.au

  بعد از اخذ تابعیت استرالیا می توانید درخواست گذرنامۀ استرالیائی بنمائید. اگر تابعیت کشور دیگر راعلاوه بر تابعیت استرالیا حفظ می کنید ، برای ورود به و خروج از استرالیا بایستی از گذرنامه استرالیائی خود استفاده نمائید.

  برای شهروندان استرالیا که سن آنان 00 سال به بالا باشد ثبت نام برای دادن رأی اجباری است. هنگام شرکت در جشن شهروندی استرالیا فرصت برای ثبت نام خواهید داشت. اگر 07 ساله هم باشید می توانید ثبت نام کنید تا وقتی به 00 سالگی رسیدید بتوانید رأی بدهید.

  فرم های ثبت نام را می توانید از اداره های پُست، کمیسیون انتخابات در استرالیا Australian Electoral Commission (AEC) و همچنین از تارنمای آنان اخذ نمائید. با تکمیل کردن یک فرم می توانید در اتتخابات دولت های فدرال، ایالتی و ناحیه ای و انتخابات بیشتر دولت های محلی (شهرداریها) نام نویسی نمائید. هروقت که آدرس شما عوض شد بایستی فرم ثبت نام تازه ای را پر کنید. برای اطلاع بیشتر (از جمله به زبان هائی غیر از انگلیسی)، یا چنانچه پرسشی داشتید، به تارنمای کمیسیون مراجعه کرده یا به کمیسیون انتخابات استرالیا زنگ بزنید.

  جزئیات تماس کمیسیون حقوق بشر استرالیا

  خط تلفن اطلاع رسانی

  13 2326

  تارنما www.aec.gov.au

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۱ رای
  سیم کارت گرجستان

  اقامتی خوبه که محدودیت کشور نداشته باشه!

  اخذ کارت اقامت اروپایی تنها با گردش حساب و سند ملکی در ایران