مشاوره رایگان مهاجرتی! جهت ارتباط با مشاورین ارشد مجموعه مهاجریست فرم درخواست مشاوره رایگان را پر کنید.

سواحل زیبای دبی

سواحل زیبای دبی
Photo Taken In United Arab Emirates, Dubai

وریست هایی که به خاطر دیدار از سواحل زیبا به گردشگری می پردازند یکی از بهترین جاهایی که انتخاب می کنند دبی است چرا که دارای سواحل رویایی و زیباست. همیشه در سواحل دبی، تعداد زیادی از توریست ها یا در حال شنا هستند و یا در حال گرفتن عکس های یادگاری هستند.
سواحل زیبای دبی
البته شنا کردن در سواحل قانون و مقررات خاص خود دارند. سواحل عمومی به طور کلی دارای شرایط خاص بوده که تمام توریست ها باید به آن توجه کنند. برای نمونه . بردن سگ و حیوانات اهلی به ساحل-رانندگی کردن وبردن ماشین–چادر زدن – اتش روشن کردن وپختن غذا –تشکیل پارتی وجشن های یزرگ در سواحل ممنوع می‌باشد اگر چنین کاری از توریستی مشاهده شود، برخورد قانونی با وی خواهد شد.
 
هر چند آب های ساخل دبی بسیار آرامند اما امواج پیوسته می تواند آرام آرام فرد را به جای خطرناک هدایت کند بنابراین نباید لحظه ای غافل شد.
در صورتی که در کنار ساحل نجات غریق مشاهده می کنید در این آب ها اقدام به شنا کنید . در مقابل، پارک‌های ساحلی از امکانات خوبی مانند اتاق تعویض لباس، استخرهای متعدد برخوردارند. حتی در کنار برخی می توانید زمین های ورزشی را مشاهده کرده و از آن ها استفاده کنید. برای این منظور از برخی امکانات ورودی دریافت می کنند
سواحل زیبای دبی
 
بهترین سواحل و امن ترین سواحل مربووط به سواحل خصوصی برخی هتل هاست.
از جمله سواحل معروف دبی می توان به تالاب الممرز اشاره کرد که دارای امکانات تفریحی و ورزشی، استخر و مکان امن شنا نیز است. از دیگر امکانات این ساحل جت اسکی و کلبه‌های چوبی است.
سواحل زیبای دبی
ساحل کرنیش ساحلی متفاوت است که برای آفتاب گیری مناسب است. از طرفی ساخل کرنیش جمیرا دارای امکاناتی برای تفریح و شنای بچه هاست. حتی می توان در آن ماهیگیری هم کرد.
 
بهترین ساحل ها بین هتل متروپول و شراتون واقع است که می توانید از امکانات آن استفاده کنید
 
 

دریافت فاند مهاجرت تحصیلی