سفر به جزیره دیدنی بالی

جزیره بالی

ده نکته ارزشمند برای کسانی که اولین بار تور بالی را انتخاب می کنند:
بالی مقصدی برای علاقه مندان به طبیعت می باشد. این جزیره مجموعه ای از زیبایی های طبیعی، سواحل با امواج زیبا، چشمه های آب گرم است. بالی مقصدی فراتر از یک مقصد گردشگری است. به نوع قلب تپینده جزایر استوایی است .
مردمان خونگرم و همیشه خندان بالی پذیرای گردشگران سراسر دنیا هستند.
قبل از رفتن به تور بالی با ما همراه شوید تا توجه شما را به نکاتی ارزشمند برای سفر به بالی این کشور زیبا جلب کنیم:
1- فصول سفر به بالی
از اکتبر تا آوریل فصول بارانی و ماه می تا سپتامبر فصول گرم در بالی محسوب می شود. بنابراین بسته به علاقه خود می توانید زمان مناسب برای سفر به بالی را تنظیم کنید . شاید بتوان گفت داشتن تهویه مناسب اقامتگاه شما در طول سفر نقش کلیدی در رضایت شما ایفا کند.
جزیره بالی
2- وسایل مورد نیاز برای سفر
در سفر به جزیره ی بالی مانند سایر کشورهای استوایی دیگری با تنوع آب و هوایی زیادی مواجه هستید به همین علت سعی کنید برای سفر لباس های مناسب را با خود به همراه داشته باشید.
شاید بتوان گفت یکی از معضلات همیشگی در سفر به کشورهای معتدل و استوایی نیش حشرات می باشد به همین منظور حتما ضد آفتاب و پماد مخصوص را با مشورت دکتر خود با همراه داشته باشید .(جزیره جاوه و لومبوک)
3- کجا برویم ؟ کجا اقامت کنیم؟
دو سوال بالا بسته به علاقه هر فرد متفاوت است. پس بهتر است قبل از انتخاب تور بالی و اقامتگاه خود در ابتدا علاقه شخصی خود از سفر را در نظر بگیرید.
از آنجا که بالی از مهمترین مقاصد گردشگری اندونزی و جهان است دارای تنوع بسیار بی نظیری از اقامتگاه ها از هتل های معتبر 5 ستاره تا ویلاها و خانه های بومی است. پس شما هرگز دغدغه انتخاب محلی برای استراحت نخواهید داشت.
مکان های تفریحی بالی
4- تردد شهری
اگر در قالب تور بالی سفر می کنید برای تردد در سفر مشکلی نخواهید داشت . اما در حالت کلی حمل و نقل عمومی در بالی وجود ندارد و باید از تاکسی برای تردد استفاده کنید.
نگران نباشید زیرا قیمت کرایه تاکسی ها معقول می باشد.
5- خوردنی و نوشیدنی
در بالی تنوع بی نظیری از انواع غذاهای مخصوص اندونزی و آسیایی، اروپایی و مکزیکی در اختیار دارید که با قیمت معقول و مناسب می توانید تهیه کنید.
Sarong، رستوران ساحلی Ku De Ta ، Potato Head از جمله رستوران های بالی می باشند.
رستوران مروارید بالی
6- از بهترین جاذبه ها بازدید کنید
در تور بالی شما می توانید از جاذبه های فرهنگی، مذهبی و طبیعی زیبای این جزیره بازدید کنید.
موزه بالی، موزه معبد (Puri Pemecutan)، معبد مادر که بزرگترین معبد هندو دربالی است.
از آنجا که اندونزی یکی از مهمترین قطب های غواصی و اکو توریسم می باشد بهترین انتخاب برای علاقه مندان به تفریحات آبی است . سواحل نوزا دو، پارک آبی واتر بوم (Waterbom Park) از جمله مکان هایی که حتما از آن بازدید کنید.
جاذبه تاریخی بالی

به این مطلب امتیاز دهید:

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای