این سایت صرفا جنبه بلاگ آموزشی دارد. جهت انجام امور مهاجرتی وارد سایت اصلی مجموعه مهاجریست شوید.

سایت فلایتیو را برای سفر خود انتخاب کنید

خرید بلیط فلایتیو
خرید بلیط فلایتیو
 • کسانی که با وسایل نقلیه‌ی عمومی مثل هواپیما و قطار سفر می‌کنند، می‌دانند که خرید بلیط از یک آژانس هواپیمایی چقدر اهمیت دارد و خرید از جاهایی که خیلی معتبر نباشند، ممکن است برای آنها دردسر درست کند و یا خدمات پس از فروش مناسبی را ارائه ندهد. خرید بلیط و یا رزرو اقامتگاه و هتل مناسب و بهره‌گیری از امکانات یک آژانس و شرکت هواپیمایی مناسب، چه آنلاین باشد و چه حضوری، در داشتن یک سفر مناسب و عالی به شما کمک می‌کند. انتخاب سایت فلایتیو برای خرید بلیط، رزرو هتل و خدمات مربوط به سفر، به شما کمک می‌کند که سفری امن و بی‌دغدغه را تجربه کنید.

  از کجا شروع کنم؟

  قصد خرید بلیط برای سفر هوایی را دارید؟ آیا قصد دارید با قطار به سفر بروید؟ آیا می‌خواهید یک هتل و اقامتگاه عالی را را رزرو کنید؟ برای انجام هر کدام از این کارها در فلایتیو دو راه پیش رو دارید، یا به سایت فلایتیو بروید و یا از اپلیکیشن فلایتیو استفاده کنید. در هر حال می‌توانید بهترین خدمات را از فلایتیو دریافت کنید.

  ورود به سایت فلایتیو از طریق موتور سرچ گوگل

  یکی از راه‌های ورود به سایت این است که وارد موتور جستجوی گوگل شوید و نام فلایتیو را به فارسی وارد کنید. در میان گزینه‌هایی که گوگل در این جستجو به شما نشان می‌دهد، اولین گزینه، سایت فلایتیو است. این گزینه با عنوان «فلایتیو: بلیط هواپیما، رزرو و خرید بلیط هواپیما» دیده می‎شود. با یک کلیک می‌توانید وارد سایت شوید. البته به یاد داشته باشید که چهار میانبر:

  • بلیط هواپیما خارجی
  • رزرو هتل خارجی
  • بلیط قطار
  • رزرو هتل داخلی

  در زیر عنوان اولیه‌ی سایت وجود دارد که شما می‌توانید با کلیک روی هر کدام از آنها به صورت مستقیم به بخش مربوطه دسترسی پیدا کنید.

  برای ورود به سایت آدرس فلایتیو را وارد کنید

  راه دوم ورود مستقیم به سایت فلایتیو از طریق آدرس سایت وارد شوید. در این حالت شما کیبورد خود را به زبان انگلیسی تغییر می‌دهید و با تایپ flightio.com به آدرس سایت دسترسی پیدا می‌کنید. پس از آن شما در سایت با می‌توانید روی هر یک از گزینه‌های مورد نظر خود که به آن نیاز دارید، کلیک کرده و وارد آن بخش از سایت بشوید.

  پس از ورود به سایت به کدام قسمت بروم؟

  تبریک می‌گوییم. شما به راحتی و بدون هیچ مشکلی وارد سایت شده‌اید و حالا قصد دارید بلیط بخرید. برای این کار باید ابتدا گزینه‌ی ورود، ثبت نام را انتخاب کنید تا یک نام کاربری داشته باشید. سپس انتخاب کنید که کدام بلیط مد نظر شماست: قصد خرید بلیط برای هواپیما را دارید یا می‌خواهید برای رزرو بلیط قطار یا هتل اقدام کنید و یا بلیط قطار خود را در همان لحظه خریداری کنید. یا شاید قصد دارید از خرید بلیط خود مطمئن شوید و به پیگیری سفارش بپردازید. برای هر کدام از این موارد گزینه‌ی مخصوصی وجود دارد. شما می‌توانید با جستجو سریع در یک مسیر میانبر به بخش مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید و یا پیشنهادهای فلایتیو را مطالعه کنید. در نوار ابزار بالای سایت می‌بینید که گزینه‌ای به نام اپلیکیشن فلایتیو وجود دارد که می‌توانید اپ را از آن دانلود کرده و به سادگی به سایت فلایتیو دسترسی پیدا کنید.

  خرید بلیط فلایتیو
  خرید بلیط فلایتیو

  بخش‌های مختلف خدمات فلایتیو

  در زیر نوار ابزار بالایی، یک باکس سفید وجود دارد. این باکس در زیر بخشی وجود دارد که در ابتدا با گزینه‌ی بلیط هواپیما مشخص می‌شود. شما می‌توانید از گزینه‌های «پرواز داخلی»، «پرواز خارجی»، «هتل داخلی»، «هتل خارجی» و «قطار» یکی را انتخاب کنید. هر کدام از این بخش‌ها برای شما امکان خرید بلیط و رزرو اقامتگاه را فراهم می‌کنند.

  جست‌وجوی بلیط در فلایتیو بسیار آسان است

  برای خرید بلیط هواپیما یا قطار از میان گزینه‌های پرواز داخلی، خارجی و قطار یکی را انتخاب کنید. سپس دو گزینه‌ی «یک‌طرفه» و «رفت و برگشت» را می‌بینید که امکان خرید بلیط یکسره یا دوطرفه را برای شما فراهم می‌کند. پس از این کار تاریخ سفر خود را تعیین می‌کنید. اگر سفر شما یک‌طرفه است، فقط تاریخ رفت و اگر دوطرفه است، تاریخ رفت و برگشت را مشخص می‌کنید. پس از آن نوبت به تعداد مسافران می‌رسد و در نهایت روی گزینه‌ی جست‌وجو کلیک می‌کنید.

  چگونه بلیط مناسب را انتخاب کنم؟

  پس از انجام مراحل بالا، یک صفحه پیش روی شماست که در آن تمامی گزینه‎های موجود پرواز یا قطار برای تاریخ مد نظر شما، اعم از ساعت خروج از مبدأ، ساعت رسیدن به مقصد، نام هواپیمایی و قیمت نوشته شده است. اگر سفر شما رفت و برگشت است، در باکس‌های جداگانه گزینه‌های مختلف خرید بلیط برگشت نیز نوشته شده است. شما می‎توانید این گزینه‌ها را با هم مقایسه کنید و بهترین بلیط از نظر قیمت و ساعت را انتخاب کنید. توجه داشته باشید که در کادر بالا، روزهای قبل و بعد تاریخ انتخابی شما نیز مشخص شده که شما می‌توانید در صورت امکان تغییر تاریخ سفرتان، آنها را نیز بررسی کنید تا مناسب‌ترین قیمت را پیدا کنید.

  بلیط هواپیما فلایتیو
  بلیط هواپیما فلایتیو

  رزرو هتل از فلایتیو

  برای رزور هتل با دو گزینه‌ی هتل خارجی و داخلی مواجه هستید. اگر قصد سفر خارجی دارید رزرو هتل از طریق فلایتیو کاری بسیار ضروری است زیرا شما نمی‌توانید با کارت‌های اعتباری خودتان مبلغ پیش‌پرداخت برای رزرو هتل را بپردازید و فلایتیو این کار را برای شما آسان می‌کند. شما می‌توانید نام هتل یا شهر مورد نظر، تاریخ و تعداد مسافران را وارد کنید و سپس گزینه‌های پیشنهادی فلایتیو را برای انتخاب هتل و اتاق مناسب خود، با قیمت و امکانات مطالعه و انتخاب کنید.

  توجه کنید این محتوای تبلیغاتی می باشد! | مهاجریست هیچ مسئولیتی درقبال موسسه معرفی شده و محتوای تبلیغ بالا ندارد و صرفا این محتوا در مهاجریست به عنوان ریپرتاژ آگهی منتشر شده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای

  اقامتی خوبه که محدودیت کشور نداشته باشه!

  اخذ کارت اقامت اروپایی تنها با گردش حساب و سند ملکی در ایران