اقامت و مهاجرت به استرالیا ویزای متخصصین حسابدار

مهاجرت-به-استرالیا-ویزای-متخصصین-حسابدار

حسابداری زبان تجارت خوانده می‌شود.زیرا از طریق تهیه گزارش‌های مالی، اطلاعات لازم را دربارهٔ واحدهای اقتصادی در اختیار اشخاص ذی‌نفع و ذی‌علاقه قرار می‌دهد. این اشخاص شامل مدیران، صاحبان سرمایه، اعتبار دهندگان، سازمان‌های مالی و اقتصادی دولت و از این قبیل هستند. از منظری دیگر از حسابداری با نام سیستم اطلاعاتی حسابداری Accounting Information System یاد می‌شود که برای پردازش اطلاعات مربوط به رویدادهای مالی موثر بر سازمان‌ها و واحدهای تجاری و گزارش اثرات این گونه رویدادها به تصمیم‌گیرندگان، طراحی شده است.

طبق «بیانیه اساسی تئوری حسابداری»: حسابداری عبارت است از فرایند شناسایی، ویزای متخصصین حسابدار اندازه گیری و گزارشگری اطلاعات اقتصادی برای تصمیم گیری‌های آگاهانه به وسیله استفاده کنندگان آن اطلاعات.بیانیه در تشریح این تعریف آورده است بر اساس دیدگاهی جامع، «اطلاعات حسابداری» را می‌توان «اطلاعات اقتصادی» تلقی کرد.
گاهی اوقات به اشتباه از مفهوم دفترداری برای تعریف حسابداری استفاده می شود. دفترداری عبارت است از: فن ثبت، طبقه بندی و خلاصه سازی مبادلات واحد تجاری. البته این عملیات در گذشته صرفاً در دفاتر حساب انجام می شد. اما امروزه ثبت های حسابداری با استفاده از کامپیوتر انجام می شود. حسابداری مفهوم وسیع تری از دفترداری را دربر می گیرد. در واقع دفترداری بخشی از وظایف حسابدار است. همه حسابداران از مجموعه قواعد یکسان تحت عنوان اصول پذیرفته شده حسابداری برای تهیه گزارش های حسابداری استفاده می کنند.
اطلاعات مربوط به معاملات روزمره، اساس تهیه گزارش‌های مالی را تشکیل می‌دهد. در واحدهای بازرگانی، فعالیت‌هایی نظیر خرید و فروش کالا، خرید ماشین آلات و پرداخت هزینه‌های جاری مانند اجاره، حقوق، بهای آب و برق از جمله معاملات روزمره است.

مشمولین ویزای متخصصین استرالیا

متخصصینی که مشاغل آنها در لیست مشاغل متخصصین موجود باشد و قابلیت اخذ مجموع امتیازات 70 و بالاتر را دارند.

معیارهای اولیه مشمولین ویزای متخصصین استرالیا

  • الف – دارا بودن یکی از مشاغل لیست شده در جدول مشاغل متخصصین
  • ب – موفقیت در انجام معادلسازی مدارک تحصیلی توسط سازمان مربوطه در استرالیا
  • ج – عدم سوء سابقه کیفری
  • د – کسب حداقل نمره 6 در امتحان آیلتس
  • و – دارای سلامتی جسمی و روحی – عدم ابتلا به بیماریهای صعب العلاج و واگیردار

تهیه رزومه تخصصی قوی:
جهت مهاجرت به استرالیا و کسب امتیازهای لازم نیاز به رزومه قوی و مدارک آموزشی معتبر با قابلیت ترجمه رسمی و ارزشیابی دارید برای این منظور با کارشناسان بنیاد آموزش مجازی ایرانیان جهت دریافت مشاوره رایگان تماس بگیرید:

۰۹۱۳۰۰۰۱۶۸۸

۰۹۳۳۰۰۲۲۲۸۴

۰۹۳۳۰۰۳۳۲۸۴

۰۹۳۳۰۰۷۷۲۸۴

۰۹۳۳۰۰۸۸۲۸۴

۰۹۳۳۰۰۹۹۲۸۴

۰۲۱۲۸۴۲۸۴

به این مطلب امتیاز دهید:

میانگین امتیازات ۴ از ۵
از مجموع ۲ رای