ادامه تحصیل در ایران یا مهاجرت

کتاب های گردشگری
کتاب های گردشگری

مهاجریست در زمینه مهاجرت غیر از تحصیلی و کاری خدمات ارائه می کند.

 • بسیاری از افراد دوست دارند با کسب بورسیه تحصیلی و یا با هزینه شخصی خود، تحصیلاتشان را در خارج از کشور ادامه دهند. این کار به امید زندگی در خارج و استفاده از بازار کار بین المللی صورت می گیرد.

  ✅ جهت دریافت مشاوره رایگان در زمینه امور مهاجرتی شماره خود را ثبت نمایید:

  لازم است در کنار تمام برنامه ریزی ها برای مهاجرت و اقامت در خارج از کشور از کتاب های گردشگری نیز بهره ببرید. این کتاب ها کمک های زیادی به شما برای کسب اطلاعات مفید از مقصد و همچنین یادگیری دانستنی های مفید از سرتاسر دنیا خواهند کرد.

  کتاب های گردشگری

  تحصیل در خارج از کشور

  به دلیل دسترسی آسان به اینترنت و سهولت در امر ثبت نام در دانشگاه های مشهور خارج از کشور بسیاری از افراد وسوسه می شوند که ادامه تحصیل در خارج کشور و مهاجرت را انتخاب کنند. یکی از دلایل این انتخاب وجود امکانات بهتر و کسب حقوق بیشتر است.

  امروزه بسیاری از دانشگاه های مشهور در سراسر جهان پذیرای دانشجویان از تمام نقاط دنیا هستند و سهولت در ثبت نام، امکانات تحصیلی فراوان و سایر مزایا مهاجرت تحصیلی را توجیه می کند.

  اگر شما نیز قصد دارید یک دوره تحصیلی کوتاه مدت را در خارج از کشور سپری کرده و سپس با تجربیات بیشتر به کشور خود بازگردید و یا اینکه تصمیم دارید یک دوره و مقطع تحصیلات تکمیلی را در خارج از کشور بگذرانید، درهرصورت شرایط کاری و درآمدی بهتری نصبت به افراد دارای مدارک تحصیلی داخل کشور خواهید داشت.

  همچنین درصورتی که دارای مدرک تحصیلی از دانشگاه های خارج از کشور باشید. می توانید از حقوق و مزایا و همین طور گزینه های مهاجرتی و تجاری بهتر و بیشتری برخوردار باشید.

  مزایای تحصیل در خارج کشور

  زمانی که برای ادامه تحصیل در کشوری دیگر شروع به برنامه ریزی می کنید لازم است تمام جوانب از جمله هزینه های تحصیل، هزینه های اقامت، مدت زمانی که قصد اقامت در آن کشور رادارید، پروسه گرفتن ویزا و سایر مزایا و معایب ادامه تحصیل در خارج کشور را در یک دفترچه یادداشت نوشته و سپس آنها را بادقت برسی کنید.

  فرقی نمی کند که برای ادامه تحصیل کدام کشور را انتخاب می کنید درهرصورت لازم است تمام جوانب و مزایا و معایب اقامت در کشور مقصد را بسنجید و سپس کوله پشتی مدرسه را برای رفتن به یک دنیای آموزشی جدید آماده کنید.

  آشنا شدن با فرهنگ های جدید

  شما با انتخاب ادامه تحصیل در خارج از کشور می توانید این فرصت را داشته باشید که با فرهنگ های مختلف و جدید آشنا شوید. این که مقصد شما کشورهای آسیایی مانند چین و مالزی است و یا قرار است به یکی از کشورهای اروپایی مهاجرت تحصیلی کنید فرقی نمی کند.

  درهرصورت آشنایی با یک فرهنگ جدید می تواند بسیار جالب و هیجان انگیز باشد. در این تجربه می توانید با آداب ورسوم و سبک زندگی مردم در کشوری دیگر آشنا شده و تجربیات ارزنده بسیاری را کسب کنید.

  استفاده از کتاب های گردشگری می تواند در آشنایی بهتر شما با این آداب ورسوم بسیار کمک کننده باشد. این گونه با داشتن زمینه ای از اطلاعات مربوط به آن کشور وارد آن می شوید و عادت کردن به این آداب ورسوم برایتان آسان تر خواهد بود.

  یادگیری زبان های خارجی

  زمانی که وارد یک کشور جدید می شوید برای برقراری ارتباط با سایر افراد نیاز به دانستن زبان آنها را دارید. پس یادگیری زبان انگلیسی و همچنین زبان کشور مقصد بسیار مهم است.

  با این کار دانشجویان می توانند با یادگیری یک یا دو زبان بین المللی این مزیت را به رزومه تحصیلی خود بیفزایند.

  اگر قصد مهاجرت تحصیلی به چین را دارید می توانید از مزایای تحصیل به زبان انگلیسی و همچنین آموختن زبان چینی که یکی از پرکاربردترین زبان های بین المللی در تجارت است برخوردار شوید.

  براین اساس می توانید در سایر کشورها نظیر فرانسه، آلمان و یا کانادا نیز وضعیت مشابهی را تجربه کنید و از یادگیری دو زبان بین المللی برخوردار باشید.

  کوله پشتی مدرسه

  اعتماد به نفس بالا

  زمانی که شما تصمیم می گیرید تحصیلات خود را در کشور دیگری ادامه دهید در واقع حاضرید با چالش های مختلفی نظیر دوری از خانواده، هماهنگی با سیستم آموزشی جدید، پذیرش فرهنگ جدید و بسیاری موارد دیگر کنار بیایید.

  به این ترتیب شما با ارتباط برقرار کردن با اطراف خود می توانید در امتحانات قبول شوید، کار دانشجویی پیدا کنید، به زبان جدیدی مسلط شوید، کسب درآمد و ایجاد آرامش را در زندگی دانشجویی برای خودتان فراهم می کنید.

  همچنین می توانید دوستان جدیدی پیدا کرده و توانایی های فردی خود را در زندگی به عنوان یک شهروند خارجی به اثبات برسانید.

  این گونه اعتماد به نفستان بسیار بالاتر رفته و می توانید فرصت های جدیدی را برای ادامه زندگی در یک کشور خارجی به دست بیاورید.

  روابط اجتماعی بهتر

  با زندگی و تحصیل در یک کشور خارجی شما می توانید در کنار حفظ روابط پیشین با دوستان هم وطن خود روابط و دوستی های جدیدی را تجربه کنید و دایره روابط اجتماعی تان را بسیار گسترده تر کنید.

  به این ترتیب شما می توانید تجربیات جدیدی در زمینه زندگی دانشجویی، کار و تحصیلات داشته باشید و از این تجربیات در طول سکونت در کشور مقصد استفاده کنید.

  این روابط ممکن است در آینده و پس از پایان تحصیلات و بازگشت به کشورتان برایتان باقی بمانند و یا حتی ممکن است به ازدواج نیز بینجامد.

  در صورت تصمیم به ادامه زندگی در کشور مقصد نیز این روابط می توانند بسیار مفید و ارزنده باشند زیرا این دوستان جدید می توانند در طول زندگی در این کشور همراه شما بوده و در بسیاری از زمینه ها به شما کمک کنند.

  ارتقای معلومات و سطح تحصیلی

  شاید در کشور محل زندگی تان کیفیت سطح آموزشی آن چنان بالا و مطلوب نباشد و تنها می توانید یک مدرک تحصیلی با اعتبار کم دریافت کنید درحالی که معلومات زیادی را نیاموخته باشید.

  می توان با اطمینان گفت که از مهم ترین مزایای تحصیل در خارج از کشور کسب مدارک ارزشمند و با اعتبار است که می توان آن را از نظر تئوری و علمی موجب ارتقای سطح معلومات دانست. همچنین کسب یک مدرک بین المللی می تواند آینده کاری و تجاری شما را نیز تضمین کند.

  شما می توانید با تحصیل در دانشگاه های بین المللی از امکاناتی نظیر آزمایشگاه های مجهز، کتابخانه های بزرگ و به روزترین تکنیک ها با استفاده از بهترین اساتید دنیا برخوردار باشید.

  پشتیبانی از دانشجویان

  معمولاً در دانشگاه های مشهور دنیا تعداد اساتید و کادر آموزشی به نصبت دانشجویان بسیار مناسب بوده و دانشجو می تواند به راحتی به اساتید خود دسترسی داشته باشد و از مشاوره تحصیلی و پشتیبانی لازم برخوردار شود.

  کلام آخر

  در کنار تمام مزایای تحصیل در خارج کشور می توان معایبی مانند:

  • گران بودن هزینه تحصیل
  • دلتنگی و دوری از خانواده ها
  • مشکل در برقراری ارتباط با اطرافیان
  • عدم مطابقت بافرهنگ جدید
  • دوره های آموزشی بسیار سخت و…

  را نام برد. اما درهرحال برای دانشجویی که کسب علم با جدیدترین متد روز دنیا به همراه امکان اشتغال و بهره بردن از درآمد بالا را هدف خود قرار داده، تحمل این مشکلات می تواند آسان تر باشد.

  آشنایی با فرهنگی جدید در کنار یادگیری زبان و آداب ورسوم یک کشور جدید می تواند بسیار جالب باشد. استفاده از کتاب های گردشگری می تواند در این راه به شما کمک های زیادی کند.

   

  توجه کنید این محتوای تبلیغاتی می باشد! | مهاجریست هیچ مسئولیتی درقبال موسسه معرفی شده و محتوای تبلیغ بالا ندارد و صرفا این محتوا در مهاجریست به عنوان ریپرتاژ آگهی منتشر شده است.

  میانگین امتیازات ۵ از ۵
  از مجموع ۲ رای
  سیم کارت گرجستان

  اقامتی خوبه که محدودیت کشور نداشته باشه!

  اخذ کارت اقامت اروپایی تنها با گردش حساب و سند ملکی در ایران