ثبت شرکت

انگلستان

دفتر کارتو ببر لندن…

مورد تایید وکلای مجموعه

مدت زمان مطالعه 15 دقیقه

دسته بندی: کشور انگلستان

بروزرسانی: 11 فروردین ۱۴۰۰

امتیاز دهید:
5/5

ثبت شرکت در انگلستان

انگلستان، مهم ترین بخش تشکیل دهنده ی پادشاهی متحد بریتانیای کبیر و ایرلند شمالی است  که مساحت انگلستان بیش از ۱۳۰ هزار کیلومتر مربع است که جمعیتی بالغ بر ۵۴ میلیون نفر دارد.اولین انسان های ساکن شده در انگلستان شکارچیان پارینه سنگی بودند ، رومیان هم ۵۴ سال قبل از میلاد وارد انگستان شدند و امکانات زیادی در زمینه آموزشی ،فرهنگی و تفریحی فراهم کردند اما با آغاز قرون وسطی جنگ و درگیری بین اقوام مختلف بالا گرفت و منجر به پایان کار رومیان و خروجشان از انگلستان شد.

انقلاب صنعتی در انگلستان در قرن ۱۸ میلادی با تولید انبوده افزایش راندمان نیروی انسانی شکل گرفت و تاثیر شایانی در پیشرفت انگلستان داشت.همه پرسی در ۲۳ ژوئن ۲۰۱۶ (برگزیت)هم از اتفاقات مهم تاریخ انگلستان در سال های اخیر بوده است ، چرا که در نتیجه آن با ۵۲ % رای مثبت مردم ، انگلستان از اتحادیه اروپا جدا گشت ، اما این امر برای انگلستان اتفاقات خوشی به همراه نداشت و باعث سقوط ارزش پوند نسبت به دلار و یورو  و افزایش نرخ تورم در انگلستان شد.انگلستان در صنعت از پیش گامان جهان شناسایی می شود و قسمت اعظمی از اقتصاد انگلستان را صنایع خودرو سازی و هواپیما سازی و لوکوموتیو سازی تامین می کند . البته انگلستان در عرصه ی محصولات شیمیایی و منسوجات هم دستی قدرتمند دارد.

 

ثبت شرکت در انگلستان، مزایای مهمی برای شما در بر دارد ، که مهمترین آنها اشاره می کنیم :

 • سهولت در دریافت ویزایا اقامت انگلستان
 • امکان فعالیت رسمی بین المللی در سطح جهان
 • استفاده از قوانین اتحادیه اروپا در زمینه های گمرک و تجارت
 • اخذ لیسانس انگلستان (شرکت به ثبت رسیده)برای کالاها و محصولات تولید شده در ایران و فروش در سطح بازار های داخلی و جهانی
 • معافیت ۲۱ ماهه مالیاتی و در صورت  عدم فعالیت عدم پرداخت مالیات
 • فراهم آوردن امکان اعطای نمایندگی به کشورهای در سراسر جهان
 • اعتبار بخشی به کسب و کار در ایران و حضور در جوامع بین الملل و گسترش کسب و کارتان در سطح بازارهای جهانی

 

شرکت انگلستان

مدت زمان لازم جهت ثبت شرکت در انگلستان

مستلزم تسلط کافی در روند اداری و رعایت مواردی خاص است ، الزامی است کلیه مدارک منوط بر ثبت را تکمیل و آماده کنید زیرا در صورتی که در هنگام بررسی کارشناسان اداره ثبت شرکتها در زمان ثبت اظهارنامه ثبت شرکت با نواقص مدارک مشاهده شود زمان خود را از دست می دهید . در نتیجه زمان ثبت شرکت در انگلستان بیشتر مواقع متغیر می باشد ولی ۲ الی ۱۰ کاری باید برای ثبت در نظر گرفت.

مراحل ثبت شرکت در انگلستان

 1. انتخاب نام شرکت بصورتیکه که قبلا به ثبت نرسیده باشد.
 2. تعیین نمودن نوع شرکت موردنظر
 3. مشخص نمودن میزان سرمایه شرکت
 4. تعیین اعضاء هیئت مدیره شرکت
 5. ارائه آدرس محل کار برای شرکت
 6. تهیه مهر شرکت

 

ثبت شرکت مسئولیت محدود در انگلستان(Limited Liability Partnership : LLP)

ثبت شرکت مسئولیت محدود در انگلستان از محبوب ترین و متداولترین انواع شرکت در انگلستان می باشد که فقط با یک نفر اعضا و حداقل سرمایه هم ثبت شرکت در انگلستان امکان پذیر است.برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با مسئولیت محدود در تهران با کارشناسان ثبتداک در تماس باشید.(متناسب برای شرکت های حقوقی و حسابداری)

ثبت شرکت مسئولیت محدود اماده به کار (Ready Made Private Limited Company)

ثبت شرکت با مسئولیت محدود آماده به کار مانند ثبت شرکت های سهامی خاص با مسئولیت محدود هستند با این تفاوت که در تعین نام محدودیت وجود دارد و از دیگر شرکت ها هزینه بیشتری دارد اما به محض ثبت شرکت می توان شماره ثبت را دریافت کرد. شما میتوانید برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت مسئولیت محدود اماده به کار با کارشناسان ثبتداک در تماس باشید.

ثبت شرکت مسئولیت محدود با گارانتی (Private Company Limited by Guarantee)

ثبت شرکت مسئولیت محدود با گارانتی متعلق به اعضاء آن نیست و متعلق به سازمان های غیر انتفاعی است و اعضا شرکت نمی توانن اموال شرکت را انتقال دهند.(متناسب با باشگاه های کلاب ها و نهادهائی که پذیرش عضویت دارند)

ثبت شرکت سهامی خاص با مسئولیت محدود (Private Company Limited by Shares :Ltd)

ثبت شرکت های سهامی خاص با مسئولیت محدود برای اکثر کسب و کارها مناسب بوده و تنها با داشتن یک نفر مدیر و سهام دار می توان شرکت را ثبت نمود. در ثبت شرکت سهامی خاص محدودیت های کمتری در تعیین نام اعمال می شود.

ثبت شرکت سهامی عام با مسئولیت محدود (Public Limited Company :PLC)

ثبت شرکت های سهامی عام برای تمام کسب و کار ها مورد قبول است اما همانگونه که از نامش مشخص است بایستی سهام این شرکت با عوام به اشتراک گذاشته شود.برای ثبت شرکت سهامی عام در انگلستان به دو نفر مدیر و یک نفر سهامدار نیاز می باشد.

هزینه ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان با توجه به شرایط روز و روابط بین الملل در ایران متغیر است . علاوه بر این فاکتورهای دیگری هم وجود دارد که برای ثبت شرکت در انگلستان بصورت متغیر عمل می کنند به عنوان مثال میزان سرمایه اولیه و نوع شرکت از جمله متغیرهای مهم در اعمال هزینه های ثبتی می باشند.

درخواست مشاوره رایگان

برای ثبت شرکت در انگلستان​ می توانید از کارشناسان متخصص در امور حقوقی مهاجریست مشاوره بگیرید.
رایگان!!!!!

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت در انگلستان

 • تصویر پاسپورت هریک از سهامدارن
 • ترجمه ی رسمی شناسنامه
 • ترجمه رسمی قبض های دولتی مثل قبض برق و …
 • تهیه و تنظیم اساسنامه و ترجمه ی رسمی
 • تهیه و تنظیم شرکت نامه و ترجمه ی رسمی

شرایط ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان به اقامت و سکونت در آن کشور نیازی ندارد و فقط با یک نفر اعضا هم می توان در انگلستان شرکت ثبت نمود بصورتیکه آن شخص هم مدیر و هم سهامدار شرکت باشد. همچنین تمامی مراحل را می توان بدون نیاز به حضور شخص در انگلستان انجام داد ، برای این کار می توانید با کارشناسان مجرب ثبت داک تماس حاصل نمایید.

اکثر کسب و کارها با استفاده از نام تجاری شرکت ثبت شده خود در انگلستان برای توسعه و فروش محصولات و یا ارائه خدماتشان در ایران و سطح جهانی ثبت شرکت در انگلستان را انجام می دهند در واقع با این کار به راحتی می توان محصولات و خدماشان را تحت لیسانس شرکت ثبت شده به فروش برسانند.

دفتر کار

ثبت برند بین المللی یک گام جلوتر از همه 

اگر شما هم از متقاضیان ثبت شرکت در انگلستان هستید می توانید از کارشناسان ثبت داک مشاوره بگیرید تا علاوه بر ثبت شرکت خود در انگلستان برند شخصی و تجاری منحصر به فرد محصولاتتان را نیز در سطح جهانی داشته باشید.

بعد از اتمام مراحل ثبت شرکت در انگلستان مجوز ثبت شرکت که مشخصه های شرکت و شماره ثبت آن در مجوز ذکر شده صادر می گردد.سپس در مرحله بعد بایستی شروع به انجام مراحل ثبت شرکت در سازمان امور مالیاتی انگلستان نمود ، البته این امر مستلزم شروع فعالیت شرکت می باشد.

انگلستان از نقاط عطف بازار بین الملل و تجارت جهانی می باشد و اکثراً شرکت ها در اندازه های بزرگ در دنیا حداقل یک کمپانی از خود در انگلستان دارند ، پس برای توسعه کسب و کارتان در سطح بین الملل ثبت شرکت در انگلستان از بهترین و مهمترین گزینه های پیش رو می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ما را فالوو کنید!

هر هفته لایوهای مختلفی با ایرانی های سراسر ایران داریم براتون تا بتونید برای مهاجرت بهترین انتخاب رو داشته باشید.

به این مطلب امتیاز دهید:

میانگین امتیازات ۵ از ۵
از مجموع ۱ رای